Zima!

Internet oszalał na punkcie zdjęć ze śniegiem, ale co tu się dziwić, skoro zima kazała na siebie czekać kilka miesięcy? Miała przyjść na Mikołaja… było błoto, następna zapowiedź na Święta… było 10 stopni, Sylwester ludzie spędzili pod sceną moknąc w deszczu, Nowy Rok nie lepiej, no i teraz, w końcu, na nasze ferie Królowa się pokazała!

Mamy mnóstwo śniegu. Zasypane drogi, dachy, domy, zaspy na metr, dzieci bawią się, lepią bałwany, rzucają śnieżkami, jest tak jak na amerykańskich świątecznych filmach- biało. TA, JASNE! Mamy całe 8 cm śniegu, no dobra, 10 cm w porywach, choć w tym momencie, kiedy piszę ten tekst, na okno spadają mi wielkie krople deszczu, który topi biały puch. Do rana nie będzie niczego i rozczochrane, zaspane dzieciaki, które mają teraz ferie, wydadzą z siebie tylko smutne „och”

Tak, czy inaczej, jeden dzień udało się wyrwać na śnieżki, bałwany i mrożenie pupki na śniegu, kto wie, może i jeden jedyny dzień z białym puchem w tym roku 😉 Sama czuję się już, jak bałwanek. Kiedy przez przypadek popatrzę na swoje odbicie w sklepowej witrynie, nie mogę uwierzyć, że z profilu to ja- jedna kulka więcej i rasowy bałwan 🙂 Brzuch, choć fajny, okrąglutki i wyczekany, daje się już we znaki, spina, napina, nie chce pozwolić zawiązać sznurówek, a księciunio ze środka, jak ułożył się na mojej przeponie i przytulił do żołądka, tak leży i ani śni się przekręcić i dać matce chwili na spokojny oddech 😉

Dostałam od Was milion zapytań o złotą kurtkę mojego astronauty i złoty but. (Czy ja nie wspomniałam 14452 razy w ostatnim czasie, że kocham złoto? ;)). Kurtka to H&M, dział większa dziewczynka oczywiście. Jest teraz na promocji i to takiej dość sporej. O ile dobrze pamiętam w sklepie dostępna jest za ok. 50 zł.

 

Natomiast śniegowce, pancerne i na każdą okazję, to GEOX, model Orizont – dostępne TUTAJ! , na stronie www.mivo.pl. Ciepłe, ale przede wszystkim łatwe w zakładaniu, tak, że dziecko poradzi sobie beż żadnego problemu. Mam nadzieję, że jeszcze doczekają się śniegu 🙂 

Specjalnie dla WAS! Na hasło KAMPERKI20 czeka na Was 20% rabatu na wszystkie buciki- dla małych i dla dużych, w sklepie www.mivo.pl !

 

 • http://rodzicewsieci.pl/ rodzicewsieci.pl

  My dziś totalnie oszaleliśmy na jego punkcie z Łukaszem. Bawiliśmy się jak dzieciaki w białym puchu. Mam nadzieję, że jutro będzie jeszcze taka sama sceneria by choć na chwilę zabrać dzieciaki na sanki 🙂

 • Marta Korotko

  U nas czyste szaleństwo od wczorajszego wieczora. Córka siedziała z nosem przyklejonym do szyby, wielbiąc spadający śnieg. Rano było nieco zawodu, bo jednak sporo znikło i nie zdążyliśmy wyjść nawet n szybką przejażdżkę sankami. Liczę, że zdążymy jeszcze nadrobić… 🙂

 • http://www.smiley-project.pl/ Smiley Project

  Kurteczka na pewno przykuwa uwagę 😀

 • traveLover

  Mała jest totalnym słodziakiem! 🙂 I jaka stylóweczka 🙂

 • Olga Dąbrowska

  Fajna stylówka!

 • http://www.places2visit.pl/ Joanna/places2visit.pl

  U nas też wczoraj śnieg był, a dziś już o nim zapomnieliśmy

 • http://www.europeanjull.com European Jull

  Oj ale slicznota ! I jak pieknie ubrana 😀

 • naszebabelkowo.blogspot.com

  Ja też uwielbiam złoto – ale również srebro. Generalnie jak ktoś pyta o mój ulubiony kolor to wymieniam chyba ze dwadzieścia 😉 Kurtka i buty – faktycznie kosmos!

 • Katarzyna Mirek

  Ale piękna, biała zima 🙂 Szkoda, że u nas śnieg był tylko jedno popołudnie

 • http://rodzinazeszczecina.pl Rodzina ze Szczecina

  Ja za złotem nie przepadam. Jeśli metaliczne dodatki to tylko srebrne. A u nas zima była tylko chwilę.

 • https://titmouse-family.blogspot.com/ Sikoreczka

  Faktycznie śliczna kurteczka. Spodobała się mi. Ładna modeleczka, a bałwanek w jej rękach to pewnie Olaf 😀 tak się mi jakoś skojarzyło oglądając ‚Krainę Lodu’.
  U nas też taka sama pogoda. Masakraaaaa.

 • http://lova.pl/paznokcie-hybrydowe-krok-po-kroku/ Kasia_Noss

  Tak tęskniłam za śniegiem, ale teraz już bym najchętniej wycofała się z tego marzenia. Zimno mi 🙂 !