Wyciskacz łez – najlepszy prezent na wszystko!

Jestem mięczakiem i są sytuacje, które sprawiają, że topię się w środku, jednocześnie starając się zachować kamienną twarz. A najchętniej rozbeczałabym się jak małe dziecko. Taki dzień znów nadchodzi wielkimi krokami i znów poleją się łzy.

Uwielbiam dawać prezenty, cała ta atmosfera i otoczka całego wydarzenia, to dla mnie wielka frajda. A najbardziej, najbardziej wtedy, kiedy moja ofiara wcale nie spodziewa się tego, co otrzyma. Nie wiem, kto wtedy ma wyższy puls, człowiek nieświadomy tego, co zaraz otrzyma, czy ja, która wiem i wpatrzona jak tygrys na ofiarę czekam na pierwszą minę. To właśnie ten ułamek sekundy pokazuje, czy prezent jest trafiony, czy jednak oczekiwano czegoś innego.

W tym roku pośród przeróżności mamy przygotowany jeden wyjątkowy prezent. Najpiękniejszy, najczulszy, zrobiony prawie, że własnoręcznie. Spędziłam całą noc, by uporządkować, obrobić, poukładać i zrobić ją idealnie.  Moje zdjęcia, na które pracuję od dawien dawna przedstawione na łamach foto książki, a na nich ona.  Oczko w głowie pewnego mężczyzny…  oj, ktoś niedługo będzie płakusiał 😉

IMG_4126-horz

IMG_4151-horz

IMG_4159

IMG_4172

IMG_4210

IMG_4217

IMG_4238

IMG_4275

IMG_4278

IMG_4297-horz

IMG_4301

Specjalnie dla Was przygotowany został rabat w wysokości 40% na fotoksiążkę. Wystarczy, że pobierzecie kod z tej strony: http://printu.pl/lp/kamperkipl.  Printu.pl przygotowało wiele pięknych świątecznych szablonów, do samodzielnego przygotowania książek, dzięki czemu praca nad nimi jest prosta, szybka i przyjemna. Znajdziecie ich mnóstwo tutaj: http://printu.pl/fotoksiazka/szablony/Gdybyście potrzebowali pomocy, służę radą. A jeżeli wszystko chcecie sami, tu znajdziecie tutorial, co i jak zrobić, żeby było pięknie : https://www.youtube.com/watch?v=UYRQkvB8RGg.

Miłego projektowania tych cudownych prezentów!

Bluzy SieMasz- Dzadzu

  • http://www.matkozabawko.pl Matko Zabawko

    Wczoraj próbowałam zrobić naszą fotoksiążke, ale się poddałam. Za dużo zdjęć, które chciałabym w niej umieścić…

    • Monika Kampczyk

      ja pierwszą też oddałam mężowi do zrobienia ;))

  • Pingback: Najlepszy prezent na wszystko - printu.pl()