W naszym domu zamieszka…

Szczęście numer dwa. To na pewno i w 100% mogę stwierdzić, wiedząc, że się nie pomylę. Bo co do tego, czy to będzie szczęście na niebiesko, czy różowo to różnie w życiu bywa.

Liwia, przez pierwszych kilka miesięcy, kiedy rezydowała w moim wielkim brzuchu, była przez nas nazywana męskim imieniem. Bo przecież trójka lekarzy nie mogła by się pomylić. Skoro widzieli, że będzie chłopak ( i wcale nie była to pępowina ;)), to jak mogłabym w ogóle przypuszczać, że urodzi się dziewczynka, no jak? 🙂 Pokupowałam wtedy bardzo, bardzo dużo chłopięcych rzeczy, z samochodzikami, dinozaurami, w każdym odcieniu niebieskiego.. dobrze, że pokoju nie pomalowaliśmy, bo w połowie ciąży okazało się, że nieeee, nie będzie chłopca, tylko piękna, różowa dziewczynka…  i pomiędzy nogami wcale nic nie dynda 😉  Moje zakupy rozeszły się po innych małych chłopcach, którzy w tamtym czasie przyszli na świat, a ja rzuciłam się w wir różowych zakupów. Na całe szczęście 15 listopada babskie prognozy się potwierdziły i o 22:40 poznaliśmy naszą cudną córkę.

To doświadczenie nauczyło mnie, że dopóki nie zobaczę, to nie uwierzę i w pierwszych tygodniach ciąży dzieciątko może być raz chłopcem, raz dziewczynką, a wszystko zależy od tego, jak się ułoży i jak dobre oko ma lekarz (choć i ono czasem się myli…;) Są przecież przypadki, że przez całą ciąże dziewczynka, a przy porodzie niespodzianka- chłopak!

Od początku tej ciąży jestem nastawiona na to, że wszystko może się zdarzyć. Ale też to WSZYSTKO, moje nastroje, moje zachcianki, wygląd świadczył mi tylko i wyłącznie o jednym, że w naszym domu skończy się babska dyktatura a zapanuje równy podział: dwie dziewczyny – dwóch chłopaków!

Jak myślicie, pomyliłam się?

NIE! Przecież ja się nigdy nie mylę 😉

Będziemy mieć SYNKA!

 • Gosia

  Gratuluję pieknie. Dbaj o Was i trzymaj się zdrowo.

 • Magdalena Banek

  Gratulacje! 🙂

 • Mariola Veselý-Mazur

  Gratulacje!!! No to teraz czekamy na małego kamperka 😉

 • http://www.magdam.com.pl Magda M. blog

  🙂 wiedziałam! Super! Będę podpatrywać u Ciebie ciuszki i gadżety dla swojego ?