Stylizacja: think pink!

rózowy plaszczyk rozowa narzutka kardigan oversize co ubrac wiosna moda wiosenna blog must have

Udzieliło mi się zdecydowanie uwielbienie mojej córki do koloru różowego. Zakochałam się bez pamięci w pudrowym różu i mogłabym go nosić każdego dnia, do znudzenia. Wchodząc do sklepu pierwsze co, to rzucam się na pudrowe t-shirt’y, tak jakbym w domu wcale ale to wcale takich nie miała…

Te modne pastele wleciały do mojej szafy i niech tam już zostaną. To taki powiew wiosny, kolorki, które kojarzą mi się z kwitnącymi kwiatkami, magnolią i generalnie budzącym się wiosennym czasem. Nie zaskoczę Was, moja stylizacja nie wygląda, jak z pokazu mody, bo po pierwsze żadna ze mnie modelka, a po drugie na co dzień lubię nosić rzeczy wygodne i nie przekombinowane (co już na pewno wiecie 🙂 ) Ostatnio zakochałam się w boyfriendach jeans’owych, są niesamowicie wygodne i nie ściskają tu i tam.  Do tego dokładam koszulę, zarzucam płaszczyko- narzutkę, adidasy i mogę lecieć zrywać kwiatki na łące z moim potworkiem.

Aaaa i moja torebka od Zająca – jestem absolutnie zakochana w folkowych wzorkach. I takie właśnie pojawiają się na tej torebce. Jeżeli obserwujecie nasz instagram, czy facebook, wiecie też, że ostatnio w szafie Liwii też dużo folku.

Jednym słowem: WYGODA! 🙂


Monika:

Buty – H&M

Torebka – GOSHICO

Płaszczyk – Pull & Bear

Koszula – Zara

Spodnie – Reserved

  • http://brzuchacze.blogspot.com/ Brzuchacze

    Różowy jest najlepszy ❤❤❤

    • Monika Kampczyk

      pink forever! 😀