Sesja zdjęciowa cz. 1: Nonino

Prawie rok temu pisałam o naszej pierwszej sesji w życiu. Wtedy wydawało mi się to niezwykle trudne, żeby ujarzmić ponad roczne dziecko, poustawiać je tak, by wyszło dobrze na zdjęciach, sprawić dużo uśmiechu i dodatkowo kontrolować swoje miny. Ekhem ekhem…. Odwołuje to, co pisałam. Wtedy było bardzo prosto. (nasza sesja)

Kilka dni temu miałyśmy okazję uczestniczyć w sesji zdjęciowej, kolejnej w naszej jakże długiej  karierze. Tym razem do ogarnięcia miałam dwulatkę. Skaczącą, wymyślającą, tańczącą dwuletnią dziewczynkę, która robi tak jak chce i to co chce. I to było wyzwanie. Co z tego, że najładniejsze światło było na środku planu, skoro w piłkę idealnie się gra właśnie z boku. Kto by tam stał, skoro można biegać. Już nie mówiąc o tym, jak ładnie śmiała się przez całą drogę, a w studio została zaczarowana. Ten mały łobuz uśmiechał się tylko wtedy, kiedy mi się coś działo. Czyt. uderzyłam się, przewróciłam i bolało.

Wyobraźcie sobie same, co tam się działo. Ale dałyśmy radę. To znaczy Liwia. Ja swoje zdjęcia pominę milczeniem i zakopię głęboko w lesie…

IMG_8907(1)-horz

IMG_8908(1)

IMG_8916(1)
IMG_8923(1)

IMG_8937(1)

IMG_8940(1)

IMG_8941(1)-horz

IMG_8961(1)-horz

IMG_8971(1)-horz

IMG_8987(1)

LIWIA:

Spodnie , czapa i komin – NONINO

Buty, bluza – Zara

 • cosmomama

  Super 🙂 Modelka na medal 😀

 • http://www.matkozabawko.pl Matko Zabawko

  Jak pozuje. Niczym zawodowa modelka 😀

 • http://ronja.pl/ Renia Hanolajnen | Ronja

  Piękna pamiątka! Marzy mi się taka sesja, najlepiej z dwójką, więc pewnie odczekam kilka miesięcy po porodzie.

 • http://www.gendergosposia.com Gender Gosposia

  Wygląda na to, że udało się ogarnąć skoczka. 🙂 Efekt jest świetny. Nawet sie uśmiecha. 😉

 • Aga Agnieszka

  Mała modelka Ci rośnie…;) Zdjęcia wszystkie do schrupania! Mała też przesłodka!Ja mam teraz taki problem z Oliwierem, nie potrafię go w żaden sposób ujarzmić, żeby zdjęcia nie były rozmazane!wciąż w ruchu;)

  ladymamma.pl