O mnie

witamy Cię na naszym blogu, w którym celebrujemy rodzinne chwilę, a ja łapię je w kadry
www.kamperki.com

 

Jesteśmy typową rodzinką 2+ 2. Mama Monika, Tata Wojtek i nasze dwa oczka w głowie – Córeczka Liwia i Synek Kajtuś, w okół których kręci się cały nasz świat, a także ten blog. Dlaczego Kamperki? Przyznam szczerze i bez bicia, ukradłam pseudonim naszemu Tatusiowi, który nosił dzielnie od lat. Niestety w momencie, kiedy pojawiły się w jego życiu dwie dziewczyny, nie miał wyjścia i musiał się podzielić, bo komu jak komu, ale nam się nie odmawia!

Monika: Jestem mamą, a od niedawna odważyłam się tytułować bloggerką. Tu powstaje moje miejsce w sieci. Dla mnie piękne, skromne, zbudowane z treści, które płyną prosto z serca i otoczone zdjęciami, które trafiają w moje serce. Mój kawałek świata, do którego zapraszam i Was. Z wykształcenia jestem inżynierem produkcji oraz filologiem, na razie w zawodowym spoczynku. W pełni oddałam się byciu mamą i panią domu i całą moją energię, pasję i radość oddaję właśnie temu. Z dumą noszę przezwisko kury domowej, bo wbrew pozorom ilość menedżerskich zadań, jakie się pod nim kryje jest nieograniczone.  Chcę zarażać swoją pasją do gotowania, a przede wszystkim do małej dziecięcej mody, która zawładnęła moim umysłem, do tego stopnia, że moja szafa stoi pusta.

Liwia: Oczko w głowie. Rezolutna siedmiolatka, której energia kończy się w późnych godzinach wieczornych. Nie zatrzymuje się nawet na chwilę, broi, biega i łapie swoje dziecięce chwile pełnymi garściami. Fanka kukurydzy i marchewki, a przede wszystkim zakochana we wszystkich zwierzętach świata. Przyszła pani doktor ( tak wiem, marzenia mamy 😉 ), pani weterynarz, a może po mamie pani filolog, bo bajki, które ją kręcą są wyłącznie po angielsku.

KajtuśOczko w głowie. 2 letni mężczyzna, który idzie w ślady siostry- nie kończy mu się energia a uśmiech nie znika z twarzy!

Wojtek: Głowa rodziny i mózg operacyjny bloga. Żadna decyzja nie jest podjęta bez jego zgody, wszystko przeliczy, przeczyta, poprawi błędy, skrytykuje a na koniec daje aprobatę. Osoba odpowiedzialna za dojazdy, przejazdy, miejscówki, łapanie Liwii, kiedy ucieka przez aparatem, a już niedługo autor pewnego cyklu tekstów. Moja druga połowa,a przede wszystkim motywator do działania.

Kamperki.com to urywki z naszego życia i podróży, nasze inspiracje i wybory : te modowe, wnętrzarskie, dziecięce, jak i dorosłe. Kamperki.com to blog o modzie dziecięcej, blog o modzie damskiej, blog o wnętrzach i blog kulinarny, jednym słowem blog lifestylowy 🙂

Kamperki, to po prostu my! 

  • https://katarzynowa.wordpress.com Kaś K

    Bardzo przejrzysty i czytelny blog? Ty od razu przeszłaś na swoja domenę tworząc bloga czy dopiero pózniej? I ile to wychodzi za miesiąc? Dzieki za odpowiedz, pozdrawiam?✌️