Po prostu: ŻYJ!

Najgorsze są dni, kiedy zaczynam wizualizować i rozmyślać o tym, że komuś z moich bliskich może się coś stać. Paraliżuje mnie wtedy strach, nie mogę spać, a przed oczami ciągle mam okropne obrazy.. wolę nie myśleć, bo na samo wspomnienie napływają mi do oczu łzy.

Jako pani mojego małego domku, głowa rodziny! (mężu tego nie przeczytałeś ;)) zawsze dbam o to, by Liwia na czas miała wszelkie bilanse, szczepienia, wizyty i kontrole, ale też o to, by moja druga połówka dbała o swoje zdrowie. Całe szczęście zmuszać do niczego nie muszę, grzecznie chodzi tam, gdzie musi i robi wszelkie możliwe przeglądy. Cóż, nie młodniejemy i regularnie systemy muszą być sprawdzane, żeby nagle nie spotkała nas niemiła niespodzianka.. Jestem kobietą tego domu i moim obowiązkiem jest o nich dbać. Troska o zdrowie nie jest kaprysem, bo od niego również zależy nasze szczęście, przyszłość i dalsza realizacja planów i marzeń. Takie to oczywiste, że dbamy o tych, których mamy pod skrzydłami, ale jeszcze bardziej oczywiste powinno być to, że dbamy o zdrowie naszych rodziców.

Najtrudniej to przyznać, ale z wiekiem nasze ciało,niestety!, podlega procesom starzenia, tkanki wolniej się regenerują, wydolność procesów spada, odporność już nie ta, a wszelakie choróbska mogą się przypałętać.. wątroba, nerki, osteoporoza, rak jajnika, rak prostaty, wszelkiego rodzaju nowotwory i inne choroby cywilizacyjne…brrrr! STOP!

Temu wszystkiemu można zacząć zapobiegać tylko wtedy, gdy za wczasu podejmiemy walkę. Chyba nie ma osoby, która nie chce się cieszyć życiem jak najdłużej, prawda? Wszystkim nam zależy na tym by przy nas były zarówno nasze dzieci, ale i rodzice. Czy wiesz jak dbać o zdrowie?

Jestem kobietą i dbam o rodziców! to już czwarty etap akcji mający na celu uświadamianie,jak ważne jest zdrowie i życie nasze oraz naszych najbliższych. To MY! Kobiety, baby, matki, strażniczki ogniska domowego mamy władzę i pilnujemy ich zdrowia.  Ja wiem, kolejki do lekarzy to jakiś koszmar, człowiek zdąży się przekręcić i zachorować na siedem różnych chorób, a do lekarza dalej się nie dostanie. Ja wiem, sama przez to nie raz przechodziłam.. dlatego na przeciw tym trudnościom tworzone są kampanie takie jak TA!

unnamed (2) unnamed

Laboratorium Diagnostyka już po raz 4 podejmuje inicjatywę, wprowadzając profilaktyczną i edukacyjną kampanię – tym razem dla osób po 50 roku życia – dla naszych rodziców, mam, tatusiów, dziadków, babć, cioci… dla wszystkich, którzy chcą zadbać o siebie i o swoje zdrowie. Ponad 400 punktów i placówek w całej Polsce będzie czekało na WASZE RODZINY i BLISKICH, po to, by przeprowadzić zupełnie darmowe badania, które w razie W skrócą drogę do najlepszych specjalistów.

Tak niewiele trzeba!

Dodatkowo, biorąc udział w kampanii, możesz wygrać:

 • tygodniowy pobyt w dowolnym kraju Europy
 • voucher na 13 dniowy pobyt  wraz z wyżywieniem, konsultacjami lekarskimi i zabiegami w  Hotelu Słoneczny Zdrój Medical Spa& Welness w busku Zdroju
 • 3 x tablet Ipad Air 2 4GB 16GB
 • 20 zestawów luksusowych kosmetyków Secret Soap Store

POBIERZ VOUCHER – ODPOWIEDZ : Dlaczego biorę udział w kampanii? – WYGRAJ ZDROWIE SWOICH NAJBLIŻSZYCH i zawalcz o nagrody dla siebie!

Warto, prawda?

unnamed (1)

unnamed (1)-horz-vert

 • http://ronja.pl/ Renia Hanolajnen | Ronja

  Świetna inicjatywa! A nagrody też zachęcające, choć wiadomo, że zdrowie jest najcenniejszą nagrodą… czy jakoś tak 😉

  • Monika Kampczyk

   jasne, że tak! ale jak fajnei w zdrowiu się zrelaksować w spa 😉

 • Lady Shepard

  A propo służby zdrowia, to moja mama sama wykryła sobie raka, pracowała w rtg i po znajomości pstryknęli jej foto, bo oczywiście żaden lekarz nie chciał wystawić skierowania..inicjatywa jest dobra, może ciotkę wyślę na takie badanka 🙂

 • olka

  to prawda, jeśli zaczynamy myśleć o tym, że kogoś może zabraknąć robi się smutno i dziwnie. Ja już po raz kolejny biorę udział w tej akcji i bardzo się ucieszyłam, że tym razem skierowana jest do osób starszych. Zarejestrowałam rodziców, żeby zrobili badania.