Mój idealny dom + KONKURS!

Stoimy w tej chwili przed bardzo ważną decyzją w życiu, dotyczącą naszych planów mieszkaniowych. Klika lat temu, zaplanowaliśmy  w marzeniach swoją przyszłość. Widzieliśmy siebie w małym białym domku, z gromadką dzieciaków i szczekającym psiakiem na ogrodzie. Dziś chcemy zacząć je spełniać i walczyć o swój idealny dom. Nie wiem,  ile to potrwa, może rok, a może pięć, prawdopodobnie dom zamieni się w coś mniejszego, ale zbudowanego tak, jak to rozrysowałam. Jedno jest pewne: z założonymi rękami nie spełni się żadne z marzeń. O ich realizację trzeba trochę powalczyć!

Żyję ostatnio marzeniami. Praktycznie każdego dnia przeglądam gazety i portale wnętrzarskie w poszukiwaniu idealnego wnętrza. Doskonale wiem, jak ma wyglądać moja łazienka: z marokańskimi płytkami na podłodze, wielką wanną i szarymi świecami. Właściwie to widzę siebie leżącą w tej pianie i ten blask świec… Znam też na pamięć rozkład mojej białej kuchni, a w niej pastele, róże, błękity i wazon ze świeżymi kwiatami. Szara sypialnia, w której pełno przytulnych kocyków i pokoje dzieciaków, takie proste i kolorowe za razem. Gdybym tylko dostała sygnał: kupuj i dekoruj!, wiedziałabym dokładnie co zrobić i gdzie się udać, po moje wymarzone rzeczy.

Ale tak naprawdę, gdy zamykam oczy  i próbuję wyobrazić sobie mój idealny dom, słyszę cichutki tupot małych stóp, słyszę żarty przyjaciół, bajkę w tle i szczekanie psa. Idealny dom buzuje od emocji, a jednocześnie  w każdym kącie czuć miłość i wzajemny szacunek. Jest pełen śmiechu dzieci, głośnych rozmów. To nasza ostoja i miejsce, w którym każdy czuje się swobodnie i do którego tęskni chwilę po tym, jak wyjedzie do codziennych obowiązków.

Dla mnie DOM, to jedzenie przy wspólnym stole, kiedy celebrując każdy kęs, opowiadamy sobie, co zdarzyło się w ciągu dnia, kiedy snujemy plany na przyszłość i, choć głośno tego nie wypowiadamy, widzimy w swoich oczach, że tak właśnie ma być.

DOM to piana w kąpieli, którą maluchy z wielką radością rozdmuchują po całej łazience, a wreszcie DOM to wspólny wieczór z mężem, kiedy dzieciaki pochrapują za ścianą.

I nie ważne, czy to zamek, czy małe m1.. IDEALNY DOM to rodzina. Razem.

twoj-idealny-dom-3

ZAPRASZAMY WAS NA K O N K U R S!

Kosmetyki do wnętrz Perfect House, miałyście przyjemność poznać na blogu kilka miesięcy temu, a dzisiaj z wielką dumą, przedstawiam Wam konkurs, którego jestem jedną z ambasadorek. Wraz z Kingą –perfekcyjnawdomu.pl, mamy zaszczyt poinformować Was o konkursie, w którym do wygrania są bardzo cenne nagrody: bony do sklepu Ikea oraz produkty Perfect house o łącznej wartości 8 tysięcy złotych!

twoj-idealny

Perfect House zaprasza do podzielenia się wizją swojego idealnego domu w konkursie fotograficznym.

Akcja rusza już 26 października. Do wygrania nagrody o łącznej wartości 8000 zł.  

twoj-idealny-domDom z widokiem na morze? Czy raczej nowoczesny loft w minimalistycznym, industrialnym stylu? A może idealny dom to po prostu wspólne wieczory z rodziną i przyjaciółmi? Organizatorzy konkursu zachęcają: pokaż obrazem i słowem swój idealny dom. W konkursie może wziąć udział każdy, nie tylko pasjonaci pięknych wnętrz i fotografii. Zadanie konkursowe polega na  przesłaniu zdjęcia własnego autorstwa i opatrzeniu go opisem lub historią, które będą nawiązywać do tematyki konkursu. Zgłoszenia może nadsyłać od 26 października do 30 listopada poprzez formularz dostępny na stronie www.perfecthousekosmetyki.pl  Ogłoszenie wyników nastąpi 8 grudnia.

Do wygrania bony na zakupy w IKEA oraz zestawy kosmetyków Perfect House o łącznej wartości  8 tys. zł.

Więcej informacji na stronie www.perfecthousekosmetyki.pl

Organizatorem konkursu jest Perfect House – marka pierwszych w Polsce kosmetyków do wnętrz od firmy Barwa. To linia 9 produktów do pielęgnacji wnętrz, które wyróżnia skuteczność, perfumeryjny zapach i oryginalny design opakowań.

 • http://perfekcyjnawdomu.pl Kinga

  Mam nadzieję, że uda nam się przekonać wiele osób do wzięcia udziału w konkursie 🙂

  • http://kamperki.com Monika Kampczyk

   będziemy prężnie działać 😀 🙂

 • Maja Wierońska

  Wow! Ale niespodzianka – robi wrażenie! Tylko jak by tu przedstawić swój wymarzony dom? Pogłowimy się i zobaczymy 🙂 Pozdrawiam

  • http://kamperki.com Monika Kampczyk

   Warto pokombinować 🙂 Nagrody są superaśne!

 • http://drobiazgowarupieciarnia.blogspot.com/ Justyna Wiśniewska

  Hmmm coś tu się pomyśli 🙂

  • http://kamperki.com Monika Kampczyk

   koniecznie 🙂

 • http://www.ohdeerblog.com/ ohdeer_blog

  Konkurs super! Jak już urodzę i dojdę do siebie (teraz w końcówce nie mam na nic siły ani ochoty!) to wezmę udział:)

  • http://kamperki.com Monika Kampczyk

   bierz! trwa do 8 grudnia, więc na bank zdążysz!

 • Justyna Dragon

  Zgłoszenie wysłane, teraz będę mocno ściskać kciuki 🙂