Metamorfoza kuchni

Metamorfoza kuchni nie zrobi się sama. Są takie rzeczy, których jeżeli nie zrobisz od razu, to odkładasz w nieskończoność. Z malutką nadzieją, że zrobią się same. I jakie wielkie było moje zdziwienie, że jednak nie ma tak, że wstaję któregoś pięknego dnia i widzę, że nareszcie jest. Niestety. Trzeba było zacisnąć pasa, zakasać rękawy i wziąć się do roboty.

Uchylę Wam dzisiaj rąbka tajemnicy. Tak będzie wyglądać moja piękna kuchnia. Chociaż do tej pory z ciemnymi meblami nie lubimy się wcale, to jakoś ze sobą żyjemy, wyjścia nie ma. Wiem, że kiedyś przestanie nam być po drodze i się rozstaniemy, ale to będzie kiedyś..  a ja wtedy będę urzędować w dużej białej i przestrzennej kuchni.

Na białe kafelki chorowałam 3 lata. Generalnie chorowałam na kafelki, bo plamy po pomidorowym sosie, to niekoniecznie moje ulubione wzory. I tak wreszcie udało nam się dokończyć w 90%, niedokończone. Mam wymarzone białe płytki i jeszcze bardziej wymarzone te marokańskie. Wiem, że będzie pięknie, jeszcze tylko dodatki.. ale na to znów zacisnąć trzeba pasa …

IMG_9744-1

IMG_9748-2

metamorfoza kuchni , kafelki marokańskie , kafle marokańskie, szara kuchnia, szare kafelki

metamorfoza kuchni , kafelki marokańskie , kafle marokańskie, szara kuchnia, szare kafelki

Już nie mogę doczekać się efektu końcowego, kiedy wreszcie będę mieć doniczki, zioła, pudełka, łyżki i inne gadżety! 🙂

Metamorfoza kuchni nie zrobi się sama. Metamorfoza kuchni nie zrobi się sama. Metamorfoza kuchni nie zrobi się sama. Metamorfoza kuchni nie zrobi się sama.

 • http://prawdziwe-piekno.blogspot.com/ Martyna P.

  Biel wraca do łask 😉 cudnie się zapowiada. Koniecznie pochwal się efetem końcowym, z dodatkami.

 • Magda Baj

  Pieeeknie? kiedy parapetowka??

  • Monika Kampczyk

   ha ha ha! w sumie tak, przecież mieszkam tu dopiero jakieś 3 lata, w samą porę na oblewanie 😀

 • http://www.babelkowoo.pl Żaneta

  Ja mam ciemny blat w kuchni i przeklinam go od dłuższego czasu… Moja kuchnia ma 10 lat, obrzydła mi na maksa, ale na zmiany się nie zapowiada póki się całkiem nie rozleci ;P

 • Matko Zabawko

  Ja choruje na zmianę podłogi w kuchni i przedpokoju…ale niestety szybko się nie doczekam 🙁