KONKURS: Wygraj pobyt w Hotelu Zalesie Mazury Active Spa!

Zabiorę Was dzisiaj w jedno miejsce. Takie, w którym czas delikatnie zwalnia, natura jest na wyciągnięcie ręki, możesz odpocząć, zrelaksować się i oddać chwili zapomnienia, a dzieci z nadmiaru wrażeń prześpią całą noc, jak aniołki. Zabiorę Was na Mazury.

Nigdy nie byłam fanką gór. Inaczej, góry uwielbiam, są piękne, zwłaszcza zimą, ale cały tłok, jaki nadciąga w okresie ferii w tereny południowej Polski, przyprawia mnie o odruch powrotny. Przepych, zgiełk, zatłoczone stoki i brak możliwości rezerwacji noclegu w naprawdę fajnym miejscu.  A ja lubię ciszę, spokój, spacery po lesie. Odpocząć lubię, tak prawdziwie.

Na Mazurach byłam raz, bardzo dawno temu, ale te widoki pamiętam, jakby to było wczoraj. Jeziora, lasy, ognisko i totalna dzicz. Mogło by być to moje miejsce na ziemi. I dzisiaj chciałabym je Wam przedstawić. Tamte okolice, tamto powietrze i klimat. Przestawię Wam spokój i relaks, który jest dla mnie cudowną alternatywą dla górskiego tłumu, i do którego mam nadzieję niebawem znów pojadę.

Większość z Was pewnie kojarzy ferie z górami, ale nie. Tym razem to Mazury. Jeżeli szukacie idealnego miejsca, poczytajcie i pooglądajcie. A jeżeli marzycie o wypadzie weekendowym, też nie odchodźcie, bo rodzinę jednej z Was, właśnie tam wyślemy.

Nad brzegiem jeziora, w miejscowości Zalesie, nieopodal Olsztyna znajduje się Hotel Zalesie Mazury Active SPA. Miejsce, do którego jadąc z dziećmi, odpoczniesz tak, jak na romantycznym wypadzie we dwoje. Pełen niespodzianek plac zabaw o wielkości 200 metrów kwadratowych, zjeżdżalnie, kulki, zabawki, artystyczne wyżycie dla maluchów, zwierzęta, kulig, bajki i zaangażowany animator, który to wszystko ogarnie. A Ty? W tym czasie zrelaksujesz się w strefie spa, oddasz masażom, zadbasz o swoje ciało i ducha. A mąż? A on to sobie może popływać z dzieciakami na basenie, w którym pełno zjeżdżalni i udogodnień dla dzieci.

I te udogodnienia będę mocno podkreślać, bo wypoczynek musi być dla całej rodziny, także dla mamy, której z pomocą przychodzi właśnie hotel. Mam nadzieję, że uda nam się spędzić tam ferie, bo o niczym innym nie marzę, jak o chwili dla siebie. Zobaczcie same ofertę Rodzinnych Zimowych Ferii na Mazurach i oczyma wyobraźni przenieście się w te piękne tereny, warto, mówię Wam!

1

2

4

Atrakcje_dla_dzieci_na_Mazurach_(2)

basen_na_mazurach-6_copy_1

img_7663

img_7730

masaz-kamienie-para

swieca-magda

Chciałabym bardziej Wam przybliżyć, jak może być fajnie, nie w górach, a w krainie wielkich jezior, dlatego też przygotowałam Wam KONKURS! Jedna  z rodzin pojedzie na zimowy weekend właśnie do Zalesie Mazury Active Spa. Chętne? To poczytajcie, co w regulaminie piszczy i do dzieła. Mam nadzieję, że uda nam się tam spotkać 🙂

REGULAMIN KONKURSU

1.Czas trwania konkursu:

 • Konkurs trwa od dnia 27.01.2016 do 10.02.2016 roku do 23:59.
 • Ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu 3 dni od daty zakończenia, pod tym postem.

2. Zasady konkursu:

 • Konkurs odbywa się na portalu społecznościowym Facebook.
 • Aby wziąć udział w konkursie należy polubić profile  organizatora (KAMPERKI) oraz sponsora (Zalesie Mazury Active SPA) na Facebooku.
 • Udostępnić post konkursowy na Facebooku.
 • Pod postem konkursowym odpowiedzieć na pytanie: jakie ferie wspominasz najmilej?
 • Spośród prawidłowych zgłoszeń wybiorę jedno, a ta osoba wraz z rodziną pojedzie na weekend do Hotelu Zalesie Active Spa.

3. Nagrody:

 • Nagrodą w konkursie jest weekendowy pobyt rodzinny(2+2) w Hotelu Zalesie Mazury Active SPA .
 • W konkursie wygrywa 1 osoba.
 • Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

 

ROZWIĄZANIE KONKURSU

Dziękuję wszystkim Wam za wspomnienia, opowieści i piękne opisy Waszych ferii zimowych. Historia, która zawróciła nam w głowie, a przede wszystkim przeniosła w czasy metrowych zasp śnieżnych, to ta, którą napisała TERESA DŁUGOSZ!

Gratulujemy i czekamy na kontakt w celu uzgodnienia szczegółów 🙂

 

 

 

 • http://oliloli-newlife.blogspot.ch/ Paulina Grochowska

  Nagroda marzenie! Jaki jest termin ważności realizacji nagrody?

 • Teresa Długosz

  Post konkursowy udostępniłam 27.01, dzisiaj dopiero ogarnęłam odpowiedź na pytanie konkursowe. Nie wiem, jak to robisz, ale Twoje konkursy i pytania im towarzyszące wprawiają mnie w bardzo dobry nastrój 🙂 Dziękuję 🙂 Jednocześnie czekam z niecierpliwością na wyniki … 🙂

  • Dagmara Ratajczak

   Gratulacje 🙂

   • Teresa Długosz

    Dziękuję 🙂 Nadal w szoku! To będzie piękny pobyt 🙂