KidsTravel- pierwszy projekt w Polsce!

Na początku marca, kiedy już totalnie wszystko zaczęło walić się nam na głowę, postanowiłam, że wprowadzam w życie tylko i wyłącznie pozytywne myślenie. Nie ma miejsca na marudzenie, na smutki, nie daj Boże na płacz. Nie ma. Koniec, finito, basta. Działamy według zasady – będzie dobrze i będziemy szczęśliwi, a nasze marzenia zaczną się spełniać od teraz. Nie! My zaczniemy spełniać nasze marzenia, bo nie ma na co czekać.

Wszystko zaczęło się od tego, że przeczytałam inspirującą książkę, po której rozkazałam swojej głowie: myśl dobrze, a wszystko będzie się idealnie układało, zmieni się życie, znikną problemy i będzie git. I wierzę w to, a każdy dzień pokazuje mi, że jest coraz lepiej. Myślę o kasie, zaraz się znajduje złotówka pod łóżkiem, myślę o tym, że mam cudowną rodzinę, dostaje oślinionego buziaka na dzień dobry od mojej córki, myślę o wypoczynku i… dostaję propozycję nie do odrzucenia:

Monia, chcesz zostać ambasadorem KidsTravel?

Nie mogłam odmówić! KidsTravel – pierwszy projekt w Polsce,  który wspiera podróżowanie rodzinne, szuka miejsc, które będą przyjazne nie tylko dla dorosłych, którzy potrzebują odpoczynku, ale przede wszystkim dla dzieci. Jako rodzina, jesteśmy bardzo mobilni i staramy się pokazać Liwii tyle, ile tylko możemy. Nie raz stawaliśmy przed możliwością wyboru hotelu, ale zawsze kończyło się jednym: ale co Ona będzie tam robić, kiedy wrócimy do hotelu, nudzić się? I tak, wiele hoteli, choć cenowo mistrzowskich, lokalizacyjnie również, odpadało w przedbiegach, ze względu na udogodnienia dla dzieci.

KidsTravel to projekt, który ma za zadanie wyszukiwać tylko najlepsze hotele i miejsca, których potrzebujesz będąc  z dzieckiem w podróży.  Niby prosto w wyszukiwarkę wpisać hasło, którego potrzebujemy, ale niestety, google nie ma dzieci, a to zawsze jest moim priorytetem w szukaniu.

Wracając do ambasadorów. Wraz z Liwią oraz Wojtkiem odwiedzimy hotele w naszej niedalekiej okolicy i przemaglujemy je od A do Z. Sprawdzimy dla Was wszystkie udogodnienia, zaglądniemy w zakamarki, pokosztujemy kuchni i ocenimy, jak nasze dziecko czuło się w tych hotelach. A później szczegółowo opiszemy to dla Was, tak by w momencie, kiedy to Wy będziecie chcieli wyjechać w podróż, nasz opis pomógł Wam wybrać rozsądnie i korzystnie dla całej rodziny.

Więc jeśli…

SZUKASZ MIEJSC PRZYJAZNYCH RODZINIE – WSPÓLNIE Z KIDSTRAVEL ZNAJDZIEMY JE DLA CIEBIE!

 amba

 • http://chichotkitrzpiotki.pl Chichotki Trzpiotki

  Cudowna sprawa! 🙂 Miłej zabawy zatem, na pewno będzie świetnie!

 • http://madameblania.blogspot.com/ madame b

  Super! Słyszałam już o tej akcji i jestem ciekawa Waszych relacji z wycieczek 🙂

 • http://www.fitnesswomen.pl Justyna Kaczor

  Przepiękna rodzinka. 🙂 Pozdrawiam serdecznie!

 • Anna Szymańska

  Brawo WY