Jak szybko schudnąć?

JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ?

Czasami robię  rachunek sumienia, obmyślam miniony tydzień, miesiąc. Wynik jest zawsze tak samo beznadziejny.

Gdybym chudła od tego, ile razy wpisuję w wyszukiwarkę frazy: jak schudnąć? jak schudnąć szybko, szybciej, najszybciej? szybka i skuteczna dieta, prawdopodobnie ważyłabym teraz tyle co moje własne dziecię. Przynajmniej problem ubrań miałabym rozwiązany, bo jej szafa jest zdecydowanie ciekawsza od mojej. O i tu kolejna fraza: nie mam się w co ubrać – help.

Ale, że nie ma tak lekko i wszyscy, jak jeden mąż piszą: ćwiczenia, dieta, ruch, to jakoś to tam idzie. Coś robię, dieta jako tako umiarkowana. Świetnie się jej trzymam do 18, a później moja silna wola przegrywa, hulaj dusza piekła nie ma. Najważniejsze są chęci! Prawda? Ten tydzień też zaczęłam z mocnym postanowieniem poprawy, silną wolą i resztą załogi, ale nie. Nie może być kolorowo, bo przecież nie było by to moje życie, gdyby coś nie stanęło na przeszkodzie. I całą silną wolę trafił …, plany runęły w gruzach, bo pojawiło się COŚ! I od tej chwili, wraz z moim dzieckiem ( nie, ono nie jest na diecie), trafiłyśmy do raju. Takiego, w którym czas płynie wolniej, włosy stają na głowie podparte naturalnym żelem cukrowym, a małe ręce przyklejają się do wszystkiego. To był słodki raj. Pełen lizaków i cuksów, w smakach i kolorach, jakie tylko sobie zażyczysz.

Wiem, nuda, to już jest na świecie, w innych miastach. Wy to macie. Ale my, do tej pory, nie miałyśmy. Teraz jest i u nas, miejsce cukrem płynące, w którym można na chwilę zapomnieć o szaro-burym świecie za oknem i zwyczajnie zatopić się w kolorach i smakach tęczy. Prawie jak ta żyrafa z reklamy 😉 BONOMINKA – fabryka pomocnicy świętego Mikołaja. Kolorowa, przyjemna, idealna na chwilę zapomnienia. Co ja będę mówić..zobaczcie same –> B O N O M I N K A – moja silna wola umarła w tym miejscu… daj córeczko, mamusia potrzyma Ci lizaczka, o o i te cukiereczki, też potrzyma…

Jeżeli więc szukałaś tu odpowiedzi: jak schudnąć, przykro mi, znów nie pomogę… 😉

bonominka lizaki moda
jak szybko schudnąć

IMG_9581

IMG_9584-horz

IMG_9591

IMG_9605

IMG_9609-horz

IMG_9617

IMG_9621

IMG_9626

Liwia:

Spódniczka, bluzeczka – H&M
Butki- Zara
Opaska- Zane

jak szybko schudnąć jak szybko schudnąć jak szybko schudnąć

  • Wielmon

    mniam mniam 🙂

    • Monika Kampczyk

      Przyjedź, bedziemy jeść 😉