HOMEBOOK Design vol.4 – inspirujący album o wnętrzach

Piękne wnętrza, to coś, co zawsze mnie inspirowało i motywowało do zmian w moim własnym otoczeniu. Zwłaszcza teraz, kiedy planuję moje nowe 100 metrów kwadratowych. Przepadam za przeglądaniem portali internetowych pokazujących, jak mieszkają ludzie, jak „stroją” swoje pokoje i jak dobierają kolory, by całość była piękna, spójna, a przede wszystkim pasowała do właścicieli. Równie mocno uwielbiam gazetki i albumy, pachnące drukiem, w których za pomocą małych fiszek zostawiam sobie przypominajki to chcę, to mi się podoba i to będę mieć.

Wczoraj dotarła do mnie nowość, którą pochłaniałam oczami do drugiej nad ranem, zaznaczając, planując i zwyczajnie ciesząc oczy pięknymi aranżacjami. HOMEBOOK Design vol. 4 – wyjątkowy album, 250 stron wnętrzarskich inspiracji, pięknych zdjęć i pomysłów na to, jak zaaranżować swoje otoczenie. Przekrój miejsc jest ogromny: od małych, funkcjonalnie urządzonych mieszkanek, przez klasyczne dworki, nowoczesne apartamenty i lofty, wielkie domy, aż po skromne domki nad jeziorem. 30 wyselekcjonowanych, a przede wszystkim różnorodnych propozycji polskich pracowni projektowych, wśród których każdy znajdzie coś dopasowanego pod swoje potrzeby. Każdy inny, każdy wyjątkowy, ale łączy je jedno: zamiłowanie właścicieli do wnętrz.

Album Homebook Design vol.4 pokazuje, jak na przestrzeni czasu zmienia się gust Polaków i nasze podejście do urządzania wnętrz. Nowoczesny dom nie oznacza wszechogarniającego minimalizmu, ale dopasowanie do potrzeb naszych i naszych rodzin. Modne wnętrze to to, które jest funkcjonalne, które odzwierciedla nas i idealnie łączy trendy wnętrzarskie z codziennym życiem.  Rysunek dziecka w formie obrazu? Oczywiście! Własnoręcznie malowany stolik? Czemu nie! To właśnie takie detale tworzą NASZE wnętrze i takie detale znajdziecie też w tym albumie.

Masz ochotę wybrać się w niesamowitą podróż po najpiękniejszych aranżacjach polskich domów i mieszkań? A może zrobić komuś prezent i zainspirować do zmian? Album Homebook Design vol.4 to pozycja stworzona właśnie dla Ciebie. Niesamowite projekty, podsumowanie polskich wnętrz i zbiór rewelacyjnych inspiracji. Polecam z całego serca. Zakochana Monika.

Homebook Design vol.4 do kupienia TUTAJ!

 • http://targetowa.blogspot.com/ Szufladopółka aka Targetowa

  Nie dziwię się, że spędziłaś na tym pół nocy – katalogi już tak po prostu na ludzi działają 😉 Przed moją przeprowadzką katalog z Ikei był tak sfatygowany, że wyglądał jak psu z gardła wyjęty. Był silnie eksploatowany. Jeszcze nie urządziliśmy się do końca, ale za to jest nowy katalog 😉
  /Pozdrawiam,
  Szufladopółka

 • Dicappo

  Pięknie to wygląda. Cena wysoka, ale widać, że warto 🙂 Chyba sama pomyślę nad zakupem takiego, a jeśli nie to namówię kogoś, żeby w ramach prezentu na urodziny taką dostać, ponieważ chciałabym kiedyś zajmować się architekturą wnętrz, więc takie książki to jest coś wartego kupienia.

 • Katarzyna Berska

  Cudne wydanie. Dodatkowo pięknie zapakowane. Mam w swoim otoczeniu kilku miłośników wnętrz, myślę że byłby to dla nich dobry prezent, a święta tuż tuż 🙂 Dziękuję za inspirację.

 • http://ladymamma.pl ladymamma.pl

  Nie wiem czy moja psychika by to zniosła, gdyż niemal nie umieram na zawał ze szczęścia przy ogladaniu katalogu z Ikea, a co mówić takie cuda!;P

 • http://www.wkawiarence.pl asia / wkawiarence.pl

  Homebook mogłabym przegladac godzinami 🙂