Dziewczyny rządzą!

Ostatnio tak sobie przeprowadzamy dużo „babskich” rozmów. 5 lat to w końcu odpowiedni wiek, żeby interesować się chłopakami, z naciskiem na chłopaków mamusi 😉 I musicie wierzyć mi, jednym słowem nie da się takiej ciekawskiej istoty zbyć, dlatego muszę odpowiadać na pytania, dlaczego tamten nie, a czemu to wybrałam tatę, a kogo i kiedy pokochałam, a czy ona też tak będzie miała, a jak to jest i tak dalej … Im więcej szczegółów, tym lepiej. Ale dzięki takim rozmowom wiem też, w kim to kocha się moja skryta córeczka, za kim szaleje jej serce. Pięciolatce. PIĘCIOLATCE!

Podsumowaniem każdej takiej rozmowy jest to, że fajnie być dziewczyną! Bo można być księżniczką, bo można się zakochać w chłopakach, bo można mieć długie włosy i… można nosić sukienki! Ano właśnie, suknie, sukienki, ostatnio obie mamy na nie szał (przemilczę fakt, że ja mam dwie, a Liwuś dwadzieściadwie ;)).  Te mini sukienki dla dziewczynek (zobacz!) są po prostu ultradziewczęce, piękne, zwiewne, a przede wszystkim wygodne. Przy dwójce dzieciaków to doceniam, sukienka przez głowę, butki na nogi i dziewczyna gotowa 😉

Kiedy dodałam zdjęcie Liwii w tej zielonej sukieneczce na nasz instagram (tu! zapraszam), zasypałyście mnie lawiną pytań skąd to cudo jest. Otóż jest to Reserved z promocji, no a jak, za całe 19 zł 🙂 Kocham aktualny stan rzeczy: promocje w sklepach- można wyhaczyć naprawdę niezłe perełki po niskiej cenie. Problem jest tylko jeden, nie mam kiedy latać o sklepach. Z niemowlaczkiem jakoś tak mi nie po drodze 😉 Dlatego wszystkich promocji szukam online i Wam to również polecam. Najwięcej ubrań dla dzieciaków, i nie tylko, znajdziecie na Domodi.pl, zazwyczaj tam wyszukuję ubrania, lubię mieć wszystko na jeden stronie!

Dziewczyny rządzą!

„..i czy jeżeli będę jej mówić, że kocham – każdego dnia, to może, nawet w chwilach mojej słabości, kiedy przychodzi złość i zwątpienie, będzie wiedziała, że oddaje jej całe swoje serce…”

 • Justyna Aneta Rutkowska

  Przepiękne zdjęcia, a piesek przeuroczy!
  Justyna z Sukienkiinietylko

 • aneta

  Karina uwielbia nosić sukienki <3

 • https://mynio.pl/jak-zrobic-trafiony-prezent-ktory-ucieszy-poznaj-tajemnice-obdarowywania Mynio.pl

  Ile radości i beztroski na tych zdjęciach!

 • https://mynio.pl/jak-zrobic-trafiony-prezent-ktory-ucieszy-poznaj-tajemnice-obdarowywania Mynio.pl

  Ile radości i beztroski na tych zdjęciach!