Czas na przerwę + konkurs

Dopadła mnie jesienna depresja. Dzień kończy się szybko, poranki też jakieś takie ciemne, ulatują prędzej niż by się mogło wydawać. Nie wiem, czy tylko jak tak mam, czy to jakiś ogólny spadek formy na jesień.

Jeszcze niedawno do południa miałam posprzątane, dziecko nakarmione, zakupy zrobione, spacer zaliczony i obiad na piecu. Ostatnio złapałam się na tym, że o 11 byłam jeszcze w proszku. Totalnym. Przybyło nam więcej pracy i te dni zmieniły się nie do poznania. Chyba potrzebuję kopa w dupkę. Ktoś mi może pomóc?

Zrobiliśmy sobie wczoraj przerwę. Po prostu wstaliśmy, ubraliśmy buty i poszliśmy w las. Choć na chwilkę, na momencik. Popatrzyliśmy na kaczki, pobiegaliśmy po dróżkach, bez myślenia o tym wszystkim, czym głowa jest zajęta każdego dnia.  45 minut, a człowiek jakiś inny.

Czasem tego trzeba. Odskoczyć.

IMG_3178-tile

IMG_3157a

IMG_3131

 

I wiecie co, dla Was też coś mam w tej chwili przerwy!

Niespodziankę!

Wraz z TUTURU zapraszamy Was na konkurs, w którym do wygrania będzie wielki tiulowy BOX NIESPODZIANKA!

Brzmi tajemniczo, wiem, ale w środku będzie na prawdę na bogato. Może spódniczka, może pompony, może breloki, może girlanda, a może jakieś miksy, a może wszystko? Uwierzcie mi, że jest o co grać, bo taki prezent świąteczny rzadko się zdarza!

Jedyne czego od Was chcemy to kreatywności w tworzeniu…. hmm no właśnie.. piosenki, wierszyka, paru rymowanych słów. Dajcie się ponieść fantazji, a dodatkowo spróbujcie wpleść w to słowa Kamperki i Tuturu. To jest wyzwanie, ale warte podjęcia!

Polubcie też Kamperki i Tuturu na facebooku lub instagramie, będzie nam niezmiernie miło! I oczywiście udostępnijcie dalej nasz plakat konkursowy.

Bawimy się od 25.11 do 9.12. a wyniki podamy dwa dni później… To co, gotowe? Rymujemy!

gift-box-icon

 

 

 • Wielmon

  Trzeba czasem zrobic przerwe, oj trzeba 😀

 • m&m

  Oj to prawda! Nam ostatnio czas przelatuje przez palce.. Latem wyrabiałam się z obiadem, spacerkiem i sprzątaniem do południa – od dwóch tygodni do południa chodzimy w piżamach… Dziś coś ruszyło – zapakowałam prezenty od Mikołaja 😉 Fajną masz kurtkę, zdradzisz skąd? pozdrowienia

  • Monika Kampczyk

   kurtka z allegro 😉