Co lubią kobiety?

Co lubią kobiety? Obudziłam się dzisiaj rano z przekonaniem, że mąż zapomniał. Na bank, bo przecież czemu miał by pamiętać, skoro dla przekory zawsze krzyczę, że no coś Ty, po co kwiatki, a takie tam święto. Przecież nie byłabym sobą, gdyby takie zdanie nie padło z moich ust, a później także nie była bym sobą gdybym nie walnęła damskiego foszka. Ale kto zabroni mi w taki dzień 😉 ?

Całe szczęście pan mąż zreflektował się w porę, choć nie ukrywam, trzymał nas w napięciu do późnych godzin. Były kwiatki, było jajko niespodzianka, było wielkie wyjście na hulajnogę i okrążenie całego osiedla i połowy świata. To z tatą, za to my babeczki zrobiłyśmy sobie dzisiaj dzień dla nas, na zakończenie którego usłyszałam: Mamo! Ale tu bałagan. Jednym słowem było wszystko – chwile przyjemności i chwile ze ścierą- kwintesencja kobiecości.

Co lubią kobiety? Moja mała kobietka zażyczyła sobie manicure w kolorze pink. A jak to na dziewczyny przystało nie mogła się zdecydować, więc na stopach postawiła na zieleń. Przeczesałyśmy dumnie loki, które tworzą się na tym małym łebku, nakremowałyśmy się mazidłami, zaszalałyśmy na zakupach, ugotowałyśmy pyszną pomidorową, a na zwięczenie  dnia bawiłyśmy się w projektantki. To znaczy ja patrzyłam z pokorą, co może się stać z prostą i klasyczną kurtką jeansową w momencie, kiedy przejmuje nad nią władzę dwulatka. Prawdopodobnie skończyłabym jako rażąca w oczy, niebieska choinka, z doczepioną łatką, którą dumnie nosiłabym na piersi, diamentach w każdym możliwym miejscu i koronce okalającej rękawy. Pozostanę chyba jednak przy moim niewyszukanym, stonowanym stylu 😉

Dobrze mieć córkę. 

IMG_8370

co lubią kobiety

IMG_8380

IMG_8386

co lubią kobiety

IMG_8395-horz

IMG_8403

IMG_8427-horz

IMG_8436

IMG_8454

IMG_8462-horz

IMG_8485

Życzymy Wam, babeczki drogie, samych pięknych dni, pełnych szczęścia, radości i uśmiechu 🙂 <3

Liwia:

Bluzeczka, spódniczka – Lidl

Opaska – TuTuru handmade

Monika:

Koszula- Lidl

co lubią kobiety, co lubią kobiety, co lubią kobiety

 • elo Mama

  Liwia już dziewczynka nie bobo <3
  Całus mocny dla Was :*

 • http://chichotkitrzpiotki.pl Chichotki Trzpiotki

  Ona się robi coraz bardziej podoba do mamy! Tyle że blondina. 🙂 A paznokcie cuuudne macie, zwłaszcza te na malutkich rączkach…

 • http://tosinkowo.pl/ Tosinkowo

  Cudny babski dzień! 🙂

 • http://alexanderkowo.blogspot.com alexanderkowo.blogspot.com

  ale fajnie spędziłyście czas 🙂

 • http://turlututu.pl/ Gaba – Turlu Tutu

  Ja uwielbiam zostawać tylko z moimi dziewczynami. Czas spędzony w babskim gronie jest jakiś taki inny:) Fajnie jest mieć córki:)