Bohemian Youngster- kolory natury w szafie

bohemian youngster ubrania dla dziewczynek spodnice dziewczęce spódniczka zwiewne sukienki

O mamo! Ale dawno nie było ty takiego typowego posta dotyczącego mody dziecięcej! A przecież sześć lat temu, właśnie od takich tematów zaczynałam pisać swojego bloga…

Mam mocne postanowienie do tego powrócić, ale chyba przyda się zmiana zakładki z Moda Malucha, na Moda Całkiem Dużej już Panny i Szybko Rosnącego Kawalera! 😀 Chyba muszę przestać suplementować im drożdży w posiłkach, może trochę zwolnią z tym rośnięciem?  Polecę standardowym tekstem- przecież dopiero co się urodzili! Dopiero co wybierałam garderobę do przedszkola, a za chwilę zaczynamy szkołę! SZKOŁĘ!  S Z K O Ł Ę! Dla mnie to jest aż nierealne!  Ale jest, dzieje się, dzieciaki się starzeją, rosną i mają coraz więcej do gadania 😀

bohemian youngster ubrania dla dziewczynek spodnice dziewczęce spódniczka zwiewne sukienki

Chciałam Wam dzisiaj pokazać projekt, jaki zrealizowałyśmy wraz z Liwią dla marki BOHEMIAN  YOUNGSTER, choć prawda jest taka, że 100% pomysłu, miejsca i doboru ubrań, to Liwia, a ja tu tylko… fotografuję 🙂

bohemian youngster ubrania dla dziewczynek spodnice dziewczęce spó spodnie culoty kuloty dniczka zwiewne sukienki

BOHEMIAN YOUNGSTER– to polska marka, tworzona rodzinnie, przez siostry, które projektują i szyją ubrania w małej manufakturze, przez co stają się naprawdę wyjątkowe a przede wszystkim unikatowe.

Wiecie, dlaczego zdecydowałam się pokazać Wam właśnie tę markę? Ponieważ podzielam w 100% ich podejście do ubierania dzieci. Nie raz pisałam o tym, że moda, ubrania, to coś integralnego z naszym życiem i to od samego początku. To, jak się ubieramy, jakie kolory nas otaczają, pokazuje po części, jakimi jesteśmy ludźmi, wyrażamy się poprzez ubiór. Podobnie jest u dzieci, które od małego nasiąkają tym, co je otacza. Dlatego dla mnie bardzo ważnym jest by ich gust, również ten dotyczący mody, wyrabiał się od najmłodszych lat. Ale też pozwalam samodzielnie decydować, czasami sugerować, co i w jakiej okoliczności, czy okazji można, a nawet trzeba na siebie ubrać.

Dlatego te ubrania, które widzicie dzisiaj u nas na stronie to 100% wybór Liwii i 100% oddaje jej charakter. W moich oczach Liwia jest delikatną dziewczynką, ale z bardzo silnym charakterem i z jeszcze większą potrzebą bycia wolnym, skakania po drzewach i biegania boso po lesie!

Zwiewna spódniczka? Pewnie, ale z tygrysem! A najlepiej spodnie, które tę spódnicę udają, ale pozwalają na to, by swobodnie wspiąć się na drzewo. Takie jest moje dziecko, delikatne i charakterne za razem.

I tak też postrzegam ubrania marki, która stawia na naturę, wolność, zwiewność i poczucie totalnej wygody w noszeniu ubrań. Kolejną rzeczą, która mi się absolutnie podoba i którą od lat stosuję w swoim życiu, to zasada, że mniej znaczy więcej. Proste połączenia kolorów, stonowane i dobrane tak, by każdy element garderoby czy mojej czy dzieciaków pasował do siebie! Takie są też kolory w kolekcji Bohemian Youngster- lekkie, naturalne, nawiązujące do natury odcienie zieleni, beżu, brązu, ale też i różu, czy żółtego.

Podobnie z tkaninami, tu najważniejszy jest komfort i swoboda noszenia, dlatego rzeczy szyte są z lnu, bawełny, czy batystu. Nie trzeba nikomu mówić, że na nadchodzące lato i ciepła pogodę naturalne tkaniny to najlepszy wybór!

Szukając marki, która stawia na naturę, a to wszystko w pięknym stylu boho, musicie popatrzeć do Bohemian Youngster. 

Spódniczki maxi, midi, mini- właściwie każda dziewczynka odnajdzie swój ulubiony krój i długość, od białych, delikatnych kolorów, przez kwiatuszki i łąkę, aż po dżunglę z tygrysami, tak jak wybrała moja Liw.

Podobnie sukienki, od lekkich codziennych modeli, po takie, które nadają się na większe uroczystości. No i niezawodne spodnie, modne szerokie culoty, do codziennego biegania!

  • naszebabelkowo.blogspot.com

    Kocham kolory natury – i generalnie w mojej szafie zawsze panuje moda na multikolor 🙂 Czekam na jakąś chłopięcą ofertę w stylu boho 🙂

  • Karolina Kosek

    świetne kolory! i ten krój! na pewno skorzystam z Twojej inspiracji 🙂

  • https://www.ewaplatek.pl Jolanta

    Naprawdę piękne kolory 🙂 Spotkałaś może sukienki na wesele dla dziewczynki w takich odcieniach? 🙂