10 plakatów black& white – do pobrania!

Nadal siedzę i kombinuję nad pokojem mojej córy. Przekładamy szafki, szafę, staram się przekonać Tatę do zdarcia tapety. Nawet jestem gotowa zrobić to własnymi rękami, byle by tylko się zgodził. Ale nie chce za żadne skarby, leń. Udało mi się sprzedać jeden regał, dzięki czemu coś innego wskoczy do pokoju i jestem super mega szczęśliwa.

Byłam dzisiaj w H&M Home, dla mnie to totalna nowość, bo był to mój pierwszy raz. Przepadłam, zakochałam się i z płaczem wychodziłam. Idealnie sklep wpasował się w mój gust, te wszystkie dodatki, kolory, świece zapachowe. Marzenie! W tym miesiącu nie wpasował się jednak w mój budżet. Ale ja tam wrócę, to na bank , już niebawem!

A teraz, kiedy pierwszy raz od dawien dawna Tata usypia Liwcię, ja siedzę i siedzę, myślę i myślę, a w międzyczasie inspiracje spadają z nieba same, szkoda tylko, że bez wkładu finansowego. Udało mi się jeszcze wyszukać piękne plakaty w kolorach czarnym i białym, właśnie takie, jakich szukałam do pokoju Liw. Mam nadzieję, że i Wam się spodobają i skorzystacie z nich.

Tadadam! Kolejna porcja plakatów do pokoju dziecięcego, do pobrania za darmoszkę! Wystarczy papier, drukarka i można działać!

Plakat 1 – chmurka

Źródło: tutaj

pl1

Plakat 2 – panda

Źródło: tutaj

pl2

Plakat 3 – sowa

Źródło: tutaj

pl3

Plakat 4 – księżyc

Źródło: tutaj

pl4

Plakat 5 – I love you

Źródło: tutaj

pl5

Plakat 6 – bee happy

Źródło: tutaj

pl6

 

 • cosmomama

  Sowa i chmurka dla mnie najlepsze. No dobra – sowa to nr 1 😀

 • http://www.matkozabawko.pl Matko Zabawko

  Księżyc i pszczoła najlepsze!
  Wiesz, że nie byłam w H&M Home, aż tak super?

 • http://chichotkitrzpiotki.blogspot.com/ Chichotki Trzpiotki

  My już mamy wydrukowane i oprawione dwa z poprzedniego wpisu. Czekają teraz na dobry humor tatusia, który je raczy zawiesić. 😀

 • Katarzyna Grzegorz Kwiecińscy

  my robimy taki 🙂

  • http://kamperki.blogspot.com Monika Kampczyk

   Ale boski! drukuje!!!

 • marzena2210

  U nas alfabet na pewno zagości 🙂